Jak zrobić kowala w Minecraft

Kowal jest wspaniałym atutem każdego miasta, zarówno ze względu na odgrywanie roli, jak i ze względów estetycznych. Jednak zbudowanie kowala w Minecraft, który jest zarówno funkcjonalny jak i estetyczny może być trudne. W Minecraft najbardziej podstawowe elementy kowala to piec, kowadło i pojemnik na wodę. Istnieje kilka sposobów na dostosowanie swojego kowala w Minecraft. Oto kilka wskazówek, dzięki którym Twój kowal będzie wyglądał najlepiej!

Aby założyć własnego kowala, musisz odwiedzić wioskę z punktem tarła. Wioska znajduje się w pobliżu małej wyspy otoczonej gęstym lasem brzozowym. Znajduje się tam również mała jaskinia oraz pola ziemniaków i pszenicy. Możesz też znaleźć opuszczoną świątynię i kopalnię złota 50 bloków na północ od punktu tarła. Po zbudowaniu kowala będziesz musiał wykonać trzy misje na określonym poziomie trudności.

Do stołu kowalskiego będziesz potrzebował czterech drewnianych desek, dwóch sztabek żelaza oraz stojaka do warzenia piwa. Jeśli masz dwóch wieśniaków, którzy mają nieprzypisaną lub odblokowaną profesję kowala, możesz ich ze sobą zamienić. Zauważysz mały błysk zielonych cząsteczek, gdy wieśniacy będą gotowi do zmiany profesji. Będą również szukać zawodu, gdy zażądają łóżka.

Budowanie 3 cech nie jest trudne, ale wygląda trochę dziwnie. Podczas gdy nie jest to trudne, schody i pełne bloki mogą być nieco zbyt wysokie. Mogą być zbyt wysokie dla celów fabularnych. Możesz jednak zrobić płaską podłogę z płytą, która pokrywa podłogę. Możesz również wbudować system usuwania śmieci w swoją strukturę. Poniżej wymienione są kroki, które musisz wykonać, aby zbudować kowala w Minecraft.

Aby stworzyć przedmioty, które są potrzebne do handlu, musisz mieć inwentarz. Inwentarz jest wypełniony przedmiotami, które sprzedajesz w swojej wiosce. Możesz również sprzedawać szmaragdy lub diamenty jako produkt swojego kowala. Kowal może sprzedawać miecze, topory i inne przedmioty, a Ty możesz również sprzedawać żelazo i diamenty innym mieszkańcom wioski. Ponadto możesz sprzedawać swoje szmaragdy bezrobotnym mieszkańcom wioski.

Kowal musi posiadać umiejętność tworzenia narzędzi w różnym stopniu jakości. Możesz użyć kowala do wykonania różnych narzędzi, które mogą się wahać od podstawowych do niesamowicie drogich. Kowal może stworzyć stół narzędziowy z 2 sztabek żelaza i czterech desek. Mównica jest również niezbędnym elementem dla zawodu Bibliotekarza. Można ją wykonać z 1 półki na książki i czterech płyt drewnianych. Oprócz tego Klerycy używają podstawek pod napar. Są one wykonane z kolorowego drewna i mogą być wyposażone w zaczarowane narzędzia.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane