Medale na zamówienie dla najlepszych maratończyków

Medale na zamówienie dla najlepszych maratończyków

Maratony organizowane są dziś nie tylko dla zawodowych biegaczy – coraz więcej konkursów skierowanych jest do osób, które stawiają pierwsze kroki w biegach. Niektóre z nich dodatkowo mają na celu promocję zdrowego trybu życia. Organizatorzy zawodów muszą zadbać o odpowiedniej jakości nagrody dla najlepszych maratończyków. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się medale odlewane na zamówienie, które z pewnością zrobią wrażenie na zwycięzcach.

Jaką nagrodę wybrać na zawody biegowe?

Bieganie w ostatnich latach stało się nie tylko sposobem na utrzymanie formy i szczupłej sylwetki, lecz również prawdziwą pasją wielu osób, które codziennie przemierzają coraz dłuższe trasy. Trzeba być świadomym, że udział w maratonie wymaga wielu godzin przygotowań, ciężkich treningów i dawania z siebie absolutnie wszystkiego. Nie każdy, kto biega, będzie w stanie wziąć udział w maratonie, dlatego tym bardziej należy docenić osoby, które wygrywają tego typu konkursy. Organizatorzy zawodów muszą zadbać o odpowiedniej jakości nagrody – czasami wybierają oni bony pieniężne, w innych przypadkach upominki rzeczowe, kwiaty bądź słodycze. Warto jednak pamiętać, że tradycyjną nagrodą dla maratończyka będzie medal przygotowany na zamówienie. Jest to o wiele cenniejsza pamiątka, niż krążki pochodzące z produkcji masowej bądź innego typu upominki, które cechują się nietrwałością.

Jak zamówić medale odlewane?

Medale na zamówienie stanowią doskonałe rozwiązanie na każdego rodzaju zawody biegowe – bez względu na to, do kogo skierowany jest konkurs oraz na jakim szczeblu jest organizowany. Krążki można zaprojektować we własnym zakresie, co dodatkowo czyni je unikalnymi. Warto dodać tutaj pewien element personalizacji, na przykład umieszczając nazwę jednostki organizującej maraton. W razie potrzeby klient może też skorzystać z pomocy doświadczonego grafika, który dobierze odpowiednie rozwiązania. Wystarczy tylko skontaktować się z przedstawicielem firmy i uzgodnić wszelkie szczegóły realizacji zamówienia. Warto pamiętać, że krążki przygotowywane są zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej, co czyni je trwałymi i pięknymi pamiątkami na całe życie. Ponadto widoczny jest na nich każdy szczegół, a wraz z upływem czasu nie tracą na wartości. Nie korodują, nie odbarwiają się, ani nawet nie ulegają odkształceniom. W przeciwieństwie do innych nagród, pięknie prezentują się na półce w salonie bądź w innym, wybranym miejscu. Jednocześnie warto mieć na uwadze, że medale pamiątkowe można wręczać na dwa sposoby – przewiesić na szyi zwycięzcy bądź podarować go w ozdobnym pudełku.

Medale na zamówienie
Medale na zamówienie od producenta – MCC Medale

Medale dla wymagających

Medale wykonywane na zamówienie to nagroda, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników zawodów oraz organizatorów. Najczęściej wręczane są one osobom, które zajmą trzy pierwsze miejsca, lecz można ustalić także inne zasady nagradzania biegaczy. Dotyczy to zwłaszcza zawodów, które mają na celu na przykład promocję zdrowia i biorą w nich udział także osoby z różnego typu dysfunkcjami. Warto pamiętać, że istnieje możliwość zamówienia większej ilości krążków, w zależności od potrzeb organizatora maratonu. Nagrody specjalne to piękna pamiątka na lata, która dodatkowo motywuje do pracy nad sobą i walki z przeciwnościami losu. Jednocześnie idealnie prezentujące się krążki znacząco podnoszą prestiż organizatora zawodów, a także samego konkursu i to bez względu na to, kto właściwie bierze w nim udział oraz na jakim szczeblu został zorganizowany. Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane