Jak zrobić butelkową zabawkę dla psa

Jeśli szukasz zabawnej domowej zabawki dla psa dla swojego futrzanego przyjaciela, możesz zrobić własną z kilku prostych materiałów. Plastikowa butelka sprawdza się doskonale. Wystarczy wyciąć kilka pasków tkaniny o szerokości około 1” i zawiązać je wokół korka butelki. Następnie zawiąż kawałek wstążki lub tkaniny wokół dna butelki. Owiń tkaninę wokół butelki jak hoagie i schowaj nadmiar tkaniny do dna zabawki, zanim ją zwiążesz.

Po stworzeniu zabawki dla psa z butelki, możesz umieścić w niej smakołyki. Dla ambitnej gry, użyj różnych rodzajów smakołyków w każdej butelce, więc twój pies ma wiele opcji do gry. Możesz nawet zrobić puzzle z plastikowej butelki po wodzie. Ta zabawka dla psa to doskonały sposób na zapewnienie psu aktywności podczas zabawy z Tobą i Twoją rodziną. Tylko pamiętaj, aby nie zostawić go bez nadzoru, lub twój pies może skończyć się zranieniem siebie.

Inna zabawna zabawka, którą twój pies pokocha, to pusta butelka po wodzie. Ta zabawka jest świetna do zabawy w aportowanie lub po prostu zabawiania swojego pupila. Możesz również włożyć do środka małą pokrywę butelki z wodą, aby dodać trochę squishy zabawy do zabawki. Możesz wybrać rozmiar, który będzie pasował do pyska Twojego psa. Najlepiej wybrać rozmiar, który pasuje do preferowanego rozmiaru psa, ale upewnij się, że zostawisz wystarczająco dużo materiału, aby pies mógł go żuć!

Domowej roboty lina do przeciągania jest doskonałą zabawką dla psa. Jeśli nie masz żadnych materiałów, możesz użyć starych koszulek lub skarpetek do zabawki do przeciągania liny. Zwiąż dwie skarpetki razem, aby wydłużyć linę, ale pamiętaj, aby zawiązać węzły, aby były bezpieczne. Następnie użyj liny lub tkaniny, aby związać piłkę w środku. Po związaniu, zawiąż węzeł i linę wokół piłki. Zawiąż mocno końce i pozwól psu bawić się w przeciąganie liny!

Jak w przypadku każdej domowej zabawki, powinieneś nadzorować zabawę psa i nadzorować wszelkie interakcje. Ważne jest, aby pamiętać, że połknięcie tych zabawek stwarza ryzyko zadławienia lub problemy z brzuszkiem. Najlepiej nadzorować używanie zabawki przez kilka godzin, aż przekonasz się, że jest bezpieczna. Jeśli nie nadzorujesz, twój pies może skończyć się spożyciem domowej zabawki.

Przy tworzeniu zabawek dla psów DIY, najlepszą częścią jest to, że możesz użyć przedmiotów gospodarstwa domowego. Możesz znaleźć szeroki zakres przedmiotów gospodarstwa domowego, aby uszczęśliwić swojego zwierzaka. Możesz nawet zrobić zabawny wykop dla swojego psa w domu, używając starych koszulek. W paskach tkaniny możesz ukryć swoje ulubione smakołyki i zabawki. Twój pies z pewnością to pokocha! To świetny sposób, aby zabawić swojego pupila, jednocześnie oszczędzając pieniądze!


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane