Jak zrobić dzwon w Minecraft

Używając kilofa, możesz znaleźć główny dzwon wioski i wziąć go. Mimo, że zabranie dzwonu jest zimne, to pomoże Tobie i społeczności. Drugą metodą jest handel z mieszkańcem wioski. Możesz sprzedać dzwon kowalowi broni, ale musisz mieć już poziom mistrzowski, aby to zrobić. Po tym jak będziesz miał zbrojmistrza, możesz sprzedać dzwon graczowi.

Dzwon może być umieszczony na ścianie, suficie lub boku bloku. Po zadzwonieniu wydaje dźwięk dzwonka. Możesz użyć dzwonka w Minecrafcie na Xbox One, Nintendo Switch, Windows 10 Edition, Pocket Edition i innych wersjach gry. Słowo „dzwon” pochodzi od staroangielskiego słowa bellan, co oznacza ryczeć lub krzyczeć. Ten rodzaj dźwięku może być wykorzystany do odstraszania grabieżców lub ostrzegania ludzi przed niebezpieczeństwem.

Dzwon może być sprzedany przez kowala broni za 36 szmaragdów. Jest to rzadki przedmiot w grze, ale można go nabyć u kowala broni za 36 szmaragdów. Zdobycie dzwonu jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, ale będzie wymagało odrobiny cierpliwości i sporo czasu. Oprócz zakupu go u kowala broni, możesz użyć komendy terminala, aby go przywołać.

Dzwonek w Minecraft jest funkcjonalnym przedmiotem, który może być użyty do zwrócenia uwagi mieszkańców wioski. Dzwon jest symbolem miejsca zebrań wioski. Jeśli usłyszysz jego dzwonienie, mieszkańcy wioski wstaną i zaczną wchodzić z Tobą w interakcję. Ten przedmiot jest świetnym dodatkiem do Twojego świata Minecraft! Możesz je znaleźć we wszystkich rodzajach struktur w całej grze. Istnieje kilka sposobów na ich zdobycie, ale najpopularniejszą metodą jest zdobycie jednego od sojusznika.

Po umieszczeniu dzwonka, powinieneś dołączyć do niego źródło zasilania. Dzięki temu zyskasz dodatkowy zastrzyk energii. Kiedy dzwon jest przymocowany do ściany, zastosuje efekt świecenia na mobach w promieniu 32 bloków. Dzwon z podłączonym źródłem zasilania będzie wydawał rezonujący dźwięk po zakończeniu procesu. Aby znaleźć więcej informacji na temat tworzenia dzwonów w minecrafcie, odwiedź naszą stronę na Instagramie.

Dzwonek odbije pociski, gdy zadzwoni. Jest to ważne, ponieważ mieszkańcy wsi będą biegli do swoich domów, jeśli usłyszą jego dzwonienie. Dzwonek z umieszczonym na nim przyciskiem również będzie odtwarzał odwrotny dźwięk. Bądź jednak ostrożny przy wyborze przycisku, aby go aktywować. Odpowiedni przycisk pozwoli ci również kontrolować, jak głośno będzie brzmiał dzwonek. Dzwonek odbija również pociski, które w niego uderzą.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane