Jak zrobić czarny TikTok 2022 Trailblazer

Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie swojej ekspozycji na Black TikTok, trafiłeś we właściwe miejsce. Oto kilka sposobów, aby wykorzystać swoje wideo TikTok na swoją korzyść. Po pierwsze, zawsze dawaj kredyt. Twórcy TikTok uwielbiają widzieć, jak ich filmy są wykorzystywane. Aby to zrobić, wystarczy wpisać @ przed ich nazwą. W ten sposób ich wideo zostanie wspomniane w podpisie.

Po drugie, pamiętaj, aby śledzić twórców koloru na TikTok. Ważne jest, aby dać im jak najwięcej kredytu, ponieważ czarne filmy TikTok są często edukacyjne i podnoszące na duchu. Pokazują również czarną historię i kulturę. Czarni twórcy TikTok są często spotykani na platformie, a hashtag #blacktiktok celebruje ich wkład w społeczność. Dodatkowo znajdziesz specjalną stronę poświęconą Czarnym twórcom i artystom TikTok. Śledź @BlackTikTok, aby być na bieżąco ze wszystkimi historiami tych twórców.

Diop, pochodzący z Nigerii, zrobił się wielki jako twórca na TikTok. Zaczął od tworzenia filmów z ekspresji artystycznej, a nie po to, by zarabiać pieniądze. Chociaż nie dążył do sławy, Diop nie miał żadnego formalnego szkolenia w zakresie filmowania, więc zaczął tworzyć filmy dopiero rok temu. Nie szukał uwagi, ale społeczność nagrodziła go miejscem wśród 2022 Black TikTok Trailblazers.

Oprócz potencjału monetyzacji TikTok, firma stworzyła miejsce dla czarnych twórców na platformie. Filmy TikTok można zobaczyć w każdym zakątku mediów społecznościowych, w tym na blogach, forach i w serwisach udostępniających wideo. Oprócz tego, że są zabawne do oglądania, TikTok stał się popularną platformą dla artystów koloru. A jeśli jesteś czarnym twórcą TikTok, kluczowe jest posiadanie czarnej publiczności.

Po wydarzeniu Nicki Minaj na TikTok, wielu twórców obraziło się na fakt, że nie było tam wystarczająco dużo czarnych twórców, aby wypełnić całe wydarzenie. CEO platformy bronił nie-czarnych twórców, mówiąc, że są oni Czarni przez skojarzenie. Chociaż jest to niefortunne, że niektórzy nie-czarni twórcy wtargnęli na forum, to jednak bronili się, mówiąc, że cenią sobie naukę o platformie.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane