Jak zrobić przekąski na Halloween

Jak zrobić przekąski na Halloween

Przekąski na Halloween to łatwy sposób na dodanie świątecznego akcentu do obchodów Halloween. Te smaczne smakołyki są świetne do lunch boxów lub upiornych przyjęć obiadowych i mogą również służyć jako prezenty. Przekąski te można przygotować z wyprzedzeniem i są łatwe w transporcie. Można je również przygotować z resztek cukierków na Halloween.

Dobra mieszanka przekąsek na Halloween to połączenie słonych i słodkich produktów. Tradycyjnie, przekąski na Halloween są wypełnione słodyczami, ale można je również zrobić zdrowsze. Przekąski na Halloween są również idealnym wyborem na trick-or-treating. Są zabawne w przygotowaniu, zdrowe i przyjemne w jedzeniu!

Istnieje wiele przepisów na przekąski na Halloween. Możesz przygotować bez pieczenia takie smakołyki jak Graham Cracker Mummy Treats i upiorne Chocolate Covered Spiders. Możesz też zrobić wampirze pączki dla małych dzieci. Niezależnie od wieku dziecka, te pyszne smakołyki to świetny sposób na świętowanie sezonu Halloween i zapewnienie dzieciom rozrywki przez cały wieczór.

Aby uzyskać bardziej kreatywną przekąskę na Halloween, spróbuj zrobić pączki z cukierkowymi oczami. Są one łatwe do wykonania i nawet maluchy mogą je zrobić. Można nawet mieć je udekorować z candy eyes. Polewa na pączki pomoże utrzymać cukierki w miejscu. Możesz również zrobić Halloween Deviled Eggs według karty przepisów. Możesz je podać z salami, aby dopełnić upiorny wygląd.

Ciasto na Halloween to kolejna pyszna i łatwa przekąska. Możesz podać je jako deser na imprezie z okazji Halloween lub zaserwować dzieciom w noc Halloween. Można je zapakować w torebkę na smakołyki przewiązaną wstążką na Halloween. Alternatywnie, można zrobić eerie Halloween precle. Te pyszne smakołyki są łatwe w przygotowaniu i zajmują niewiele czasu. Najpierw należy roztopić w mikrofalówce chipsy z ciemnej czekolady, aby ułatwić ich rozprowadzenie na preclu.

Możesz również zrobić deski z przekąskami na Halloween, kupując przekąski o tematyce Halloween. Te przekąski mogą być wykonane w kształcie duchów, pająków i innych przerażających stworzeń. Następnie można je zmontować na drewnianej desce. Jeśli chcesz, możesz użyć tacy lub wyłożonej blachy do pieczenia, aby utrzymać przedmioty na miejscu.

Ciasto francuskie jest również świetnym rozwiązaniem. Możesz go użyć do stworzenia przekąski w kształcie mumii. Możesz również dodać powłokę z matchy do swojego popcornu. Ta przekąska będzie wyglądać upiornie i świątecznie, a Twoje dzieci ją pokochają. Może być smacznym przysmakiem, który można rozdawać trick-or-treaters w noc Halloween.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane