Jak zrobić tło dla spotkania

W Google Meet uczestnicy mają możliwość dodania własnego zdjęcia jako tła. Możesz również użyć jednego z dostępnych tła. Przed przesłaniem zdjęcia na spotkanie możesz zastosować do niego filtry i style. Po dodaniu tła możesz zamknąć nakładkę Efekty. Po spotkaniu możesz przejrzeć ustawienia i kliknąć przycisk OK. Możesz wypróbować różne tła, aby zobaczyć, co Ci się najbardziej podoba.

Aby zrobić niestandardowe tło, będziesz potrzebować konta Google. Możesz też skorzystać z witryny Google Meet, aby utworzyć niestandardowe tło. Jeśli korzystasz z Google Meet, możesz utworzyć je, rejestrując się. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć niestandardowe tło. Pamiętaj, aby dołączyć tytuł i opis, aby wszyscy mogli łatwo go znaleźć. Jeśli używasz innego tła niż domyślne, możesz dostosować jego rozmiar, wybierając opcję „Zmień rozmiar” w menu tła.

Po przesłaniu obrazu tła powinien on automatycznie zastosować się do kanału wideo. Proces ten może potrwać kilka sekund w zależności od prędkości sieci. Jeśli nie chcesz czekać na zastosowanie tła, możesz również wybrać niestandardowy obraz, klikając ikonę „+”. Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, proponujemy zapoznać się z poniższym przewodnikiem wideo.

Google Meet ułatwia zmianę tła spotkania. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Efekty” w aplikacji Google Meet. Opcja ta pozwala wybrać obraz tła, który zmienia oświetlenie podczas spotkania. Ta opcja jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Po wykonaniu tej czynności możesz ustawić tło na co tylko chcesz. Możesz również dostosować tło do różnych sytuacji, wyłączając opcję w ustawieniach aplikacji.

Jeśli jesteś fanem The Simpsons, możesz stworzyć tło oparte na serialu kreskówkowym. Postacie w serialu mają po cztery palce u każdej ręki, natomiast Bóg ma ich pięć. Tło może być fanem Game of Thrones, gdzie Sophie Turner adoptowała psa, który odgrywał rolę direwolfa. Zunni i Sophie Turner pozostają najlepszymi przyjaciółmi, pomimo polityki USA.

Google Meet obsługuje niestandardowe tła na połączeniach wideo. Użycie tła wideo nada spotkaniu bardziej realistyczny wygląd. Możesz posypać trochę zabawy do swoich połączeń wideo, włączając wideo w tle. Opcja tła jest dostępna tylko dla użytkowników z kontami Google, ale nie można zmienić tła w połączeniach wideo lub spotkaniach błyskawicznych. Nie masz nawet podglądu tła w rozmowie wideo, więc nie ma sposobu, aby je zmienić bez konta Google.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane