Jak zrobić worek ze sznurka

Możesz zrobić torbę używając dwóch sznurków, po jednym z każdej strony torby. Włóż sznurek z przodu przez otwory w torebce, a drugi sznurek przez otwory z tyłu. Zawiąż koniec sznurka po lewej stronie na lewej pętli. Pociągnij za sznurek z przeciwnej strony, aby przeciągnąć sznurek przez torebkę. Kontynuuj tworzenie torebek za pomocą tej metody, a wkrótce będziesz mieć swoją własną, osobistą torbę!

Pocznij od złożenia tkaniny na przednie i tylne części prawymi stronami do siebie. Przypnij szew i ściągnij tkaninę do szerokości torby. Powtórz to samo z drugim bocznym kawałkiem. Zszyj boki i dół razem wzdłuż surowej krawędzi. Zaprasuj zagięcia. Powstanie w ten sposób osłonka na wstążkę. Następnie rozsuń przednie i tylne kawałki na dole. Zrównaj szew boczny z dolnym. Twoja torebka powinna teraz wyglądać jak na zdjęciu poniżej.

Złóż raz boki. Jeśli nie chcesz widzieć surowych krawędzi, tylko wprawne oko będzie je widzieć. W przeciwnym razie będziesz musiał przeszyć cztery warstwy tkaniny. Wybierz lekkie tkaniny i upewnij się, że użyjesz kontrastowej nici na dno. Po wykonaniu torby, zszyj górną i dolną stronę kontrastową nicią. Gotowa torba powinna przypominać obrazek po prawej stronie. Jeśli chciałabyś ukryć szwy, możesz obciąć rogi dolnego kawałka tak, aby skrawki nie pokazywały się w szwie.

Torebka powinna przypominać torebkę, gdy jest ułożona prawą stroną do góry. Szwy torby powinny być wzmocnione, szczególnie te poniżej rękawa na sznurek, aby zapobiec jego rozerwaniu. Następnie należy pociąć sznurek na dwujardowe odcinki i stopić końce. Następnie włóż agrafkę przez jeden koniec sznurka i do drugiej tulei.

Po przypięciu dolnej pętli na pierwszym kołku, możesz dalej wydłużać sznurek, doprowadzając go do pierwszego kołka z drugą pętlą pod nim. Po zrobieniu tego, prześlizgnij nowy sznurek przez górną pętlę i powtórz dla drugiego kołka. Po zrobieniu wszystkich pętli, zwiąż dół torby pociągając za koniec. Następnie opleć sznurek wokół drugiego kołka. Używając drugiego końca sznurka, zawiąż bezpieczny węzeł.

Ułóż drugi kawałek tkaniny na górze pierwszego. Złóż tkaninę 3/8” nad górą. Góra będzie złożona w dół w kroku 6, a dolna krawędź powinna być złożona w górę o 1/2″. Następnie umieść oba kawałki prawymi stronami do siebie. Ostrożnie zszyj je razem z 3/8″ marginesem na szwy. Pamiętaj, aby zakończyć szycie około 1/2” od góry torby.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane