Jak zrobić zbieracz jagód

Jeśli masz zielony kciuk, możesz zrobić własne narzędzie do zbierania jagód. Jagody uwielbiają słońce, więc poszukaj dolnych gałęzi krzewu jagodowego. Zwiń jagodę między dłońmi, a zauważysz, że dojrzała jagoda odpadnie. Możesz również użyć plastikowej słomki lub metalowej miski. Zbieracz borówek jest świetnym narzędziem do zbierania jagód, ponieważ pozwala wydobyć je z krzaka bez ich przytrzaśnięcia.

Zbieracz borówek to wiadro, które przechwytuje jagody, gdy są one zgrabiane przez krzak. Jest on następnie przechowywany, dopóki nie zbierzesz wszystkich możliwych jagód. Podstawowy projekt ma cztery strony i pełny lub pół góry z zębami rozmieszczonymi w niewielkiej odległości od siebie. Ważne jest, aby wybrać solidny materiał. Drewno jest dobrym wyborem, ponieważ jest łatwe do pracy i wytrzyma wiele lat użytkowania.

Po zebraniu jagód, musisz je umyć i wysuszyć. Kiedy już skończysz, możesz zamrozić jagody lub zjeść je od razu. Tylko upewnij się, że są całkowicie suche przed zamrożeniem, więc nie sklejają się, gdy są w zamrażarce. Następnie można je zjeść od razu lub wykorzystać do przepisów lub smoothies.

Tradycyjnie zbieranie jagód było pracochłonnym i czasochłonnym zadaniem. Ale Harvy 200 (S) to maszyna, która zmieniła tę branżę. Maszyna ta może być używana do zbierania i pakowania borówek bez potrzeby używania ciężkiego ciągnika. Mechaniczny kombajn może pracować z dwiema osobami. A mechaniczny kombajn może być zamontowany na ciągniku, co ułatwia manewrowanie.

Projekt zbieracza jagód ma sztywne zęby, bardzo podobne do grzebienia. Jagody są zbierane przez pchanie tych wtyków przez liście. Zawartość pickera jest tymczasowo zawarta w koszu transportowym. Po zebraniu są one przenoszone do innego pojemnika o większej pojemności. Zbieracz może być używany do zbierania różnych owoców jagodowych, w tym jeżyn, bzu czarnego, agrestu i borówek.

Zanim zaczniesz zbierać, powinieneś mieć pod ręką pojemnik. Borówki najlepiej rosną w pełnym słońcu, więc pamiętaj, aby zbierać je wcześnie lub późno w ciągu dnia. Pamiętaj, aby nosić krem z filtrem, kapelusz i wodę – i mieć ją pod ręką. Po zebraniu borówek pamiętaj o umyciu rąk wodą, aby uniknąć poparzeń słonecznych i odwodnienia. Potem będziesz mógł je zjeść!


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane