Jak zrobić tatuaż w domu za pomocą igły i tuszu

Jeśli szukasz tatuażu w domu, ale nie masz pod ręką wykwalifikowanego artysty, możesz nauczyć się jak zrobić go samemu w domu za pomocą igły i tuszu. Istnieje kilka podstawowych rzeczy, które musisz wiedzieć, aby z powodzeniem wykonać swój pierwszy tatuaż. Najpierw powinieneś wysterylizować swoją skórę, nakładając na nią alkohol spożywczy za pomocą wacika. Następnie prześledź projekt, który chcesz na swoim ciele. Pamiętaj, aby poświęcić swój czas i zrobić to dobrze. Możesz użyć papieru szablonowego lub żelu dla dodatkowej precyzji.

Po wybraniu projektu dla tatuażu, nadszedł czas, aby zdecydować, czy chcesz szablon lub freehand. Stenciling jest bardziej skomplikowany, ale tworzy bardziej dokładny przewodnik do tatuowania dowolnego obrazu. Proces szablonowania wymaga prześledzenia projektu na arkuszu papieru, aby projekt został przeniesiony na szablon pod spodem.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, powinieneś zawsze nosić rękawice ochronne podczas tatuowania. Powinieneś również nosić rękawice podczas sanityzacji swojej stacji i układania narzędzi. Rękawiczki można kupić w Coalition Tattoo Company. Następnie możesz uzyskać tusz do użytku w domu za pomocą Hustle Butter, tłustej substancji, która zapobiega przesuwaniu się tuszu wokół i powodowaniu podrażnień skóry.

Choć możesz uzyskać tatuaż w domu za pomocą igły i tuszu, powinieneś zawsze upewnić się, że twój projekt jest poprawny. Nie idź zbyt głęboko lub zbyt płytko, a skończysz z tatuażem, który nie pozostanie na miejscu. Upewnij się również, że przestrzegasz prawidłowych procedur opieki posprzedażowej. Upewnij się, że pozostawisz swój tatuaż do całkowitego wyschnięcia przed zbieraniem lub złuszczaniem go.

Pielęgnacja po zakończeniu jest kluczowa podczas uzyskiwania tatuażu w domu. Umyj dokładnie obszar za pomocą zielonego mydła lub golarki, aby zapobiec wszelkim infekcjom. Następnie zastosuj maść, którą zaleca Robles. On również poleca masło Hustle i maść A+D. Na koniec owiń tatuaż folią lub papierem, aby utrzymać go w czystości przez trzy do pięciu dni.

Maść do tatuażu to kolejna ważna część procesu tatuażu. Wybierz balsam lub maść o oleistej konsystencji i zastosuj ją na obszarze przed i po tatuażu. Profesjonalni tatuażyści używają Hustle Butter, który jest dostarczany w indywidualnych saszetkach. Możesz nawet zastosować Hustle Butter bezpośrednio na obszar tatuażu po jego zagojeniu.

Tatuaże typu „stick and poke” to kolejny popularny rodzaj tatuaży DIY, który stał się niezwykle popularny. Tatuaże Stick and poke są małe i ręcznie robione, i często mają artystyczny apel. Tego typu tatuaże są również popularne w więzieniach, gdzie więźniowie używają spalonej sadzy i ostrych przedmiotów do tworzenia tuszu do tatuażu. Tatuaż stick and poke nie trwa tak długo jak tradycyjny tatuaż i szybciej zanika.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane