Jak zrobić backflipa

Backflip, znany również jako back-tuck, somi lub salto, jest zabawną akrobacją, która wymaga obrotu o 360 stopni w powietrzu. Chociaż ten akrobatyczny ruch może wyglądać na trudny, w rzeczywistości jest dość prosty do nauczenia. Po pierwsze, musisz nauczyć się jak wykonać wygięcie do przodu, które rozciągnie całe twoje ciało. Następnie musisz dotknąć ziemi.

Pierwszy, popełnij swój flip, rzucając ręce do tyłu i napędzając nogi przez podłogę. Backflip wykonany poprawnie powinien wylądować z nogami nad głową i rękami przy uszach. Następnie musisz pamiętać o tym, aby podczas lądowania trzymać kolana razem, a także musisz dokładnie wyczuć czas swoich ruchów. Na szczęście istnieje wiele różnych sposobów, aby ćwiczyć ten ruch.

Podczas ćwiczenia backflipa, najlepiej jest patrzeć na filmy innych, aby zobaczyć ich technikę. Spróbuj zauważyć kształt i prędkość każdego backflipa i naśladuj to. Możesz również ćwiczyć ten ruch leżąc na podłodze. Upewnij się, że skupiasz się na swojej formie i nie panikuj, gdy uderzysz o ziemię! Ćwicząc te techniki, wkrótce będziesz miał niezbędną pewność siebie, aby spróbować tej niesamowitej sztuczki.

Gdy już nauczysz się, jak prawidłowo utrzymać postawę podczas skoku wysoko z ziemi, będziesz gotowy do wykonania backflipa. Możesz znaleźć instruktorów backflip w klasach cheerleaderek, gimnastyki i sztuk walki. Będziesz potrzebował instruktora, aby dać ci wskazówki i zachęty, jak rozwijać swoją technikę. Możesz ćwiczyć przewroty w przód i w tył oraz przewroty w linii prostej. Możesz również ćwiczyć toczenie w dół pochyłej maty, aby opanować umiejętność. Pamiętaj, iż takie próby to ryzyko urazów, dlatego tak ważne jest, aby przeprowadzić wcześniej porządną rozgrzewkę. Podczas ćwiczenia backflipa na pewno przydarzą ci się stłuczenia, siniaki — leczenie ich jest z reguły proste i polega na stosowaniu odpowiednich maści i okładów.

Plecionka jest trudnym ruchem, który wymaga poświęcenia i koncentracji. Backflip wymaga zaangażowania w rzucenie nóg nad głową, a także zauważenia swojego lądowania. Możliwe jest ćwiczenie backflipa na wielu elementach, w tym na ścianie. Niezależnie od tego, czy uczysz się na deskorolce, snowboardzie, czy desce surfingowej, backflip jest świetnym sposobem na wyrażenie swojej kreatywności.

Aby nauczyć się wykonywać backflipa, musisz najpierw być w stanie stanąć na palcach. Powinieneś również być w stanie rozłożyć swoje ciało i sięgnąć do stóp obiema rękami. Upewnij się, że twoja głowa nie uderza w wargę. Idealnie, powinieneś być w stanie wylądować w tym samym miejscu lub w odległości stopy lub dwóch od miejsca, w którym zacząłeś. Oprócz tych sztuczek, nauka wykonywania backflipa da Ci przewagę nad konkurencją w każdym sporcie.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane