Jak zrobić facetowi dobrze ręką

Jeśli chodzi o uprawianie miłości, może być bardzo trudno zaimponować facetowi używając tylko swoich rąk. Istnieje kilka podstawowych technik, których możesz użyć, aby zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie tego celu. Wymienione poniżej są niektóre z najbardziej skutecznych wskazówek, aby zrobić faceta dobrze z ręką. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby twoje następne wyjście na seks było najlepsze w historii. Sprawią, że twoja data poczuje się dobrze i zdecydowanie zwiększy szanse na to, że dostaniesz faceta swoich marzeń.

Zacznij od wejścia w wygodną pozycję. Pomoże Ci to w zrobieniu mind-blowing hand job i zapobiegnie pękaniu penisa. Kiedy już znajdziesz odpowiednią pozycję, obserwuj swojego partnera i zapytaj go, co lubi. Spróbuj dwóch rąk zamiast jednej i zwróć uwagę na rytm, szybkość i nacisk. Następnie powoli dojdź do seksu. Jeśli chodzi o rzeczywistą pracę rąk, im więcej ćwiczysz, tym lepiej będzie.

Jedną z najlepszych prac rąk dla penisów-hawerów jest odwrotna praca palców. Delikatnie naciśnij na penisa, aby stymulować nerwy i przedłużyć orgazm. Następnie, delikatnie śledząc go w dół, zwiększysz swoje szanse na wywołanie orgazmu. Możesz również bawić się wędzidełkiem, gdy zbliża się do cum. Możesz być również zaskoczona, że niektórzy mężczyźni nie są wrażliwi na wędzidełko, więc najlepiej unikać robienia tego, zanim będziesz na to gotowa.

Mężczyźni uwielbiają również prace ręczne. Uwielbiają być dotykani przez wewnętrzne i zewnętrzne wargi sromowe, a nawet łechtaczkę. Ale upewnij się, aby być delikatnym z nim, ponieważ może on dostać szarpnął się i być przestraszony. Poświęcenie czasu na to, by dotyk trwał, sprawi, że poczuje się dobrze sam ze sobą. Jeśli to nie wystarczy, możesz chcieć spróbować kilku innych technik, aby zwiększyć swoje szanse na przyciągnięcie mężczyzny swoich marzeń.

Inna metoda robienia dobrej roboty ręcznej to masowanie penisa. Jest to bardzo skuteczny sposób na włączenie mężczyzny, który normalnie nie lubi gry wstępnej. Musisz tylko wiedzieć, jak zrobić to dobrze. Powinieneś również nasmarować swoje ręce przed rozpoczęciem masowania. Jeśli jesteś wystarczająco pewna siebie, spróbuj! I upewnij się, że uzyskasz jego zgodę, zanim zaczniesz.

Możesz również spróbować szeptać do niego sprośne rozmowy. Podczas gdy hand job nie jest nową techniką, jest to ciekawy sposób na zwrócenie jego uwagi. Spróbuj tego w łóżku. Używanie szeptów, lub mówienie do niego dirty talk, zwiększy szanse na dobrą pracę ręką. Utrzymanie tempa jest istotnym krokiem w seksie, więc nie spiesz się z niczym.

Możesz również spróbować straddlingu. Łatwo jest zadowolić większość facetów i jest świetnym preludium do seksu. Trzymaj dłonie w jego włosach, gdy on ślizga się w łóżku i dawaj małe chwyty dla stymulacji. Będziesz zaskoczona, jak bardzo będzie zadowolony! A jeśli zwróciłaś jego uwagę, będziesz miała jeszcze większą szansę na seks!


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane