Jak zrobić książkę w Minecraft

Istnieje kilka różnych sposobów na zrobienie książki w Minecraft: możesz zabić pewne zwierzęta dla skóry lub ryby dla trzciny cukrowej. Skóra może być łatwo zdobyta, a także może być wykonana przez zaczarowanie książki. Papier można również znaleźć w skrzyniach. Ale, jeśli chcesz zrobić własną książkę, potrzebujesz dużo więcej niż kilka kawałków skóry. Na szczęście można zrobić książkę w Minecrafcie, postępując zgodnie z powyższymi instrukcjami.

Kiedy stworzysz książkę w Minecrafcie, możesz ją napisać lub podpisać! Będziesz potrzebował stołu do craftingu, skóry, ink sac i pióra, aby zrobić jedną z tych książek. Jeśli masz dodatkowy worek z atramentem, możesz w nim pisać. Następnie możesz umieścić ją na mównicy, aby nadać sobie autorytet. Księga przydaje się do przechowywania mądrości i można ją umieścić na mównicy, by zyskać autorytet.

Po wykonaniu księgi możesz ją połączyć z workiem z atramentem i piórem. Worek z atramentem możesz znaleźć przy kałamarnicach, kurczakach i papugach, a także oswojonych kotach. Materiały te możesz również znaleźć zabijając kałamarnice i kurczaki. Są to pospolite stworzenia, które żyją w Overworld i upuszczają pióra. Ponadto, można również uzyskać worki atramentowe przez zabijanie kurczaków i kałamarnic.

Gdy masz wszystkie te materiały, możesz craftować książki w Minecraft. Książki są bardzo przydatnymi przedmiotami, ponieważ możesz ich użyć do komunikacji z innymi graczami na swoim serwerze, lub nawet zbudować półkę z książkami. Możesz również użyć skóry, aby zrobić książkę. Skóra może być jednak trudna do zdobycia. Niektóre mobki upuszczają skórę od czasu do czasu. Tworzenie książki wymaga wielu innych zasobów, więc będziesz musiał je najpierw zebrać.

Istnieje wiele sposobów na craftowanie książki w Minecraft, w tym craftowanie jej w broń, zbroję, a nawet meble. Na szczęście te przedmioty są również przydatne do craftingu innych przedmiotów w Minecraft. Książka jest ważnym podstawowym przedmiotem dla enchantmentów i innych przydatnych rzeczy. A jeśli masz materiały, zrobienie książki to pestka. Wymienione poniżej są niektóre ze sposobów, w jaki można zrobić książkę w Minecraft.

Po pierwsze, musisz upolować wirtualne stworzenia. Następnie możesz zacząć budować swoją książkę. Proces ten zajmie trochę więcej czasu, ale nie jest aż tak trudny. Tak długo, jak jesteś gotów poświęcić trochę czasu i cierpliwości, wkrótce będziesz miał książkę, z której będziesz dumny. Minecraft jest świetny dla wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności, a na całym świecie jest ponad 131 milionów graczy. To najlepsza gra na spędzenie wolnego czasu.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane