Samsung tablet S – urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb!

Tablet to popularne przenośne urządzenie, które może służyć nie tylko do przeglądania sieci czy odtwarzania multimediów, ale także do wykonywania wielu zadań biurowych i przyjemnego grania. Charakteryzuje się on bardzo dużą mobilnością, a także szybkim uruchamianiem i łatwą obsługą. Poszukujesz tabletu dopasowanego do Twoich potrzeb? Poznaj serię Samsung tablet S.

Samsung Galaxy Tab S – poznaj jego możliwości 

Samsung Galaxy Tab S to jedna z najpopularniejszych serii tabletów marki Samsung. Urządzenia te mogą być odpowiednie dla osób, które korzystają z tabletów jako narzędzi pracy, jak i rozrywki. Co charakteryzuje tę serię? Zdecydowanie jest to duży rozmiar oraz jakość ekranów, które pozwalają dostrzec wiele szczegółów w wyświetlanych treściach. Największe z dostępnych urządzeń, Galaxy Tab S9 Ultra, ma aż 14,6-cala. Ale warto zwrócić uwagę także na dobry aparat czy wytrzymałą baterię. 

Niektóre modele Samsung tablet S nie tylko mają ekran, który zwraca uwagę wielkością, ale także są odpowiednio dostosowane pod względem oferowanych rozwiązań technologicznych. W serii Samsung Galaxy Tab S można znaleźć wyświetlacze Super AMOLED, które zachwycają ostrością i głębią czerni. Daje to świetne wrażenia wizualne nie tylko podczas pracy, ale przede wszystkim podczas rozrywki, którą często są długie rozgrywki w grach mobilnych.

Modele Samsung tablet S 

Samsung Tab S to nie jedno urządzenie, ale cała gama urządzeń, które różnią się między sobą ceną i parametrami. Warto zwrócić uwagę na serię Samsung Galaxy Tab S9, która oferuje nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku technologicznym. Jednym z tabletów, który jest warty uwagi w ramach tej gamy produktów, jest tablet Galaxy Tab S9 Fe i Galaxy Tab S9 Fe+. Modele te dostępne są w trzech różnorodnych kolorach – miętowym, lawendowym i szarym*. Dzięki wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości, a także gamie kolorów DCI-P3 i zwiększonej jasności, korzystając z tych urządzeń możesz cieszyć się świetnymi wrażeniami podczas oglądania seriali czy krótkich filmików. 

Zastanawiasz się, co jeszcze charakteryzuje te modele tabletów Samsung Galaxy? Warto zwrócić uwagę na funkcję Vision Booster, która sprawia, że ekran tabletu świetnie widoczny jest również w jasno oświetlonych miejscach. Ponadto modele te wyposażone zostały w bardzo wytrzymałą baterię** oraz dużą pamięć wewnętrzną***, którą możesz dodatkowo zwiększyć za pomocą karty MicroSD. Zależy Ci na tablecie, który zniesie nawet ciężkie warunki? Samsung Galaxy S9 Fe to wodoszczelne i kurzoodporne urządzenie****. 

Tablety dla profesjonalistów – grafika w wysokiej jakości

Jeżeli poszukujesz tabletu, który może sprawdzić się dla osób pragnących zostać grafikami lub kochają grać, wybierz modele Galaxy Tab S9 Ultra, Galaxy Tab S9 lub Galaxy Tab S9+. Wszystkie trzy zachwycają ekranem Dynamic AMOLED 2X, który charakteryzuje się oszałamiającą gamą kolorów, wysoką jakością obrazu, a ponadto oferuje zmniejszoną emisję światła niebieskiego. Dzięki temu otrzymujesz realistyczny obraz pełny dobrze widocznych szczegółów. 

Ponadto bardzo szybki procesor Snapdragon 8 ® Gen 2 For Galaxy***** dostępny w tych modelach został inteligentnie zaprojektowany, aby zapewnić wyższą wydajność i oszczędność energii podczas rozgrywki na mistrzowskim poziomie******. Natomiast silnik graficzny oferuje realistyczny obraz nawet w grach 3D. Jeżeli pragniesz, aby Twoja rozgrywka była na mistrzowskim poziomie, wybierz spośród tych modeli dostępnych w klasycznych kolorach. 

* Dostępność kolorów i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu lub operatora.

** Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Znamionowa (typowa) pojemność wynosi 8 000 mAh dla Galaxy Tab S9 FE i 10 090 mAh dla Galaxy Tab S9 FE+. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.

*** Dostępna wersja 128GB oraz 256GB.

**** Galaxy Tab S9 FE, Tab S9 FE+ w zestawie z rysikiem S Pen mają stopień ochrony IP68. Na podstawie testów laboratoryjnych dla zanurzenia w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży lub basenie. Wodoszczelność i kurzoodporność urządzenia nie jest stała i może z czasem ulec zmniejszeniu z powodu normalnego zużycia.

***** Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

****** W porównaniu z serią tabletów Galaxy S8.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane